| alesica a întrebat:

Ce ii pot oferi iubitului meu de ziua lui face 18 ani in ianuarie avand in vedere ca urmeaza si craciunul si sf. nicolae si e si ziua de nume. in ianuarie ma gandeam sa ii fac un tort si inca ceva dar nu stiu exact ce. dar in rest nu mai am idei am nevoie de idei de la voi.(nu cred ca i-ar placea cani sau cv de genul parfum i-am luat lanuturi nu poarta decat de aur si este prea mult pentru mine) ce idei imi dati? msc

Răspuns Câştigător
| secret_2599 a răspuns:

Mdah, raspunsuri cretine din partea unora.
Revenind la intrebarea ta ai putea sa ii pregatesti ceva romantic, probabil un loc unde sa va petreceti voi seara sa te imbraci cu ceva sexy pe care eventual sa te dezbrace el. (Asta in cazul in care vrei sa faci ceva mai special). Daca vrei sa ii faci un cadou material ai putea sa ii iei un parfum (recomand Calvin Klein sau orice vrei tu altceva), numa nu lua seturi adidas, nike sau alte cacaturi din astea, ai putea sa ii iei o masina profesionala de barbierit (la 18 ani se considera ca esti barbat in toata firea. cu ceva gen :set de spuma de ras)obligatoriu 1 pachet de prezervative(asa e traditia la 18 ani). Ai putea sa mai iei... hmm. O camasa, ceva finut (de firma)... Ce altceva.thinking Un ceas, mie la 18 ani mi-ar fi placut o sabie. Daca ii place poker-ul iai un set de jetoane (sigur o sa ii placa ). De fapt da-mi un msg pe private ca am o idee mai ingenioasa si te pot ajuta cu un cadou mai special.

Sper ca o sa iti pot fi de folos.

1 răspuns:
| BRG a răspuns:

Și tu cît faci?