| sk8punk_1616 a întrebat:

Ce ii pot spune mamei daca ma prinde facand laba? o scuza ca sa scap de aceasta problema va rog.

Răspuns Câştigător
| Birjaru a răspuns:

"Aveam ceva pe pwula si acu o dadeam jos,, sau "ma spalam la ***,, daca esti in cada sau la dus. Sau "mi-o aranjam in pantaloni, ca nu statea bine,, si bagi un suras din ala tampit in timp ce o spui... Da atunci cand labaresti trebuie sa-ti functioneze si altceva in afara de mana. Si anume urechile CIULITE LA MAXIM. Sunt cele mai bune prietene ale labarului.

13 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Daca te prinde facand laba cui? smug you devil, you

| Barbiiie95 a răspuns:

O rogi sa continuie ea.

| xXx_6966 a răspuns:

Ii spui sa preea ea controlul.

Răspuns utilizator avertizat
| VincentVlnt a răspuns:

Daca te prinde in momentul actiunii nu ii mai poti spune nimic happy daca nu vede nimic ii spui si tu ca te jucai si ai dat x repede ca era un joc de groaza =) good luck manuta rapida xD

| Sk8BN a răspuns:

Cainele e cel mai bun prieten al omului, dar mama e cel mai prost prieten al labarului, ai grija frate dati la laba cand ii lecata de acasastraight face

Răspuns utilizator avertizat
| arte74 a răspuns:

Te dai ranit: hai ma mama nu pot sa fac si eu o laba ce naiba

| HabarNuStiu a răspuns:

Ca e vina ei ca nu ti-a luat jucarii cand erai mic si acum te joci si tu cu ce gasesti.

Răspuns utilizator avertizat
| Adelin_Alexa_1999 a răspuns:

Daca te prinde zii asa
-mo facut prost si eu ii rup capul acum laughing

| alexmihai1993mmm a răspuns:

Ce intrebare inteligienta... e inteligenta ca tine laughing
Daca te prinde ii spui ca si tactu mai bine facea laba in loc sa te proiecteze pe tine laughing

| reyrey4987 a răspuns:

Ii spui "taci si inchide usa"