| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de pacatul de a nu mai face laba?

Răspuns Câştigător
| Jigsaw a răspuns:

E adevarat, dar totusi se poate evita pe cat posibil.

12 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Incearca sa te controlezi, evita nuditatea, ocupat-i timpul tot timpu' cu ceva astfel incat sa nu ai timp sa te gandesti la pornografie.Mult noroc.

| ShowTim3 a răspuns (pentru Jigsaw):

laughing Cum sa scape mai de nuditate ce ai esti nebun?
Uita-te 10 minute la televizor si daca nu gasesti una in cracii goi si sanii bombati, iti dau 20 de lei.
Sti cum scapi de pacatul de a da la laba? Te indragostesti... laughing din nefericire dupa daca dai rateu o sa faci laba din 5 in 5 min si o sa iti bagi pu6a, si la propriu si la figurat.

| ShowTim3 a răspuns (pentru Jigsaw):

Dai pe UTV si zi-mi ce vezi laughing sau pe MTV... chiar acum am dat pe ambele posturi si am vazut deja 2 in sutien si chiloti.

| ShowTim3 a răspuns (pentru Jigsaw):

Wtf laughing ce fund avea una

| Bozeman a răspuns (pentru ShowTim3):

S-ar putea sa ramai fara jumatate din alocatie caci nu gasesti decat pe programele pentru adulti in miezul zilei

| Jigsaw a răspuns (pentru ShowTim3):

E adevarat, dar totusi se poate evita pe cat posibil.

| crisxd a răspuns:

Joaca metin rolling on the floor))

| Thunderstruck a răspuns:

Cat de rupt sa fii sa nu faci laba ca te bate doamne doamnerolling on the floor))))))))))))).Fa cata laba vrei tu cand vrei tu nu patesti nimic.laughing)))))))

| SEAL a răspuns:

A nu face laba e pacat acum sau chiar nu vede nimeni e omu nu se exprima corect si ii iese intrebarea pe dos

| doarreuu a răspuns:

Nu ai cumva palmele pline de bataturi?laughing
totusi daca tii la aspectul tau fizic ar fi cazul sa renunti

| oOoRubyoOo a răspuns:

Esti pregatit pentru secretul ce iti va schimba viata si te va oprii din acest pacat?
Iesi din casa si fa-ti o prietena...sau intotdeauna iti poti taia degetele ca sa nu mai poti sa prinzi in mana big grin

| NoChanceForUs a răspuns (pentru oOoRubyoOo):

Rubi,dacă te vei simți singură vreodată, adu-ți aminte că cineva acolo te iubește, și că trebuie să-ți dai tegetele.straight face

| wintergaps a răspuns:

Joaca World of Warcraft Cataclysm.acum cat apuci ca dupa aia apare Panda in joc si se duce dreacu...