| milka123 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre sexul in apa(cu prezervativ)? Se poate sparge prezervativul sau poate da pe langa sau pot ramane spermatozoizi in apa si pot intra in vagin? Orice.

5 răspunsuri:
| oanard174 a răspuns:

Eee si tu acum, n-are nimic, nu cred ca sunt sanse.

| Maftel_Mady_1996 a răspuns:

Draga milka123, despre sexul in apa, nu iti pot spune prea multe ca nu am practicat, in schimb iti pot spune de sexul in albie. Este cam incomod, iar spermatozoizii nu au cum intra in vagin caci se ineaca. Numai bine!

| EvaLove a răspuns:

Daca isi pune prezervativul inainte sa intre in apa nu este nicio problema

| nighteye a răspuns:

In privinta spermatozoizilor nu este nici o problema dar ai grija sa nu ajunga apa in vagin ca s-ar putea irita sau ciar sa faci o infectie

| Viorel1991 a răspuns:

Sexul in apa iti poate oferi senzatii placute, insa si cateva neplacute. Pentru ca totul sa se desfasoare fara probleme, trebuie sa tii seama de cateva mici reguli.Sexul in apa poate fi incitant daca cei doi isi doresc la fel de mult sa duca pana la capat acest lucru. Sa faci sex in apa nu inseamna ca o poti face doar la mare, ci si sub dus, in cada sau la o piscina (insa aici ar putea fi ceva mai dificil sa treci neobservat). In oricare dintre cazuri, trebuie sa iei seama la neprevazut, adica sa nu va loviti, sa nu alunecati, etc.Cand faceti sex in apa nu folositi sampon, gel de dus... ca lubrifiant! bafta