| PisicutzaCenusie a întrebat:

Ce inseamna sa fii virgin?

Răspuns Câştigător
| xanderblackx a răspuns:

Uite-te in oglinda... glumeam. virginitatea reprezinta neinceperea vietii sexuale. adica nu ai avut contact de natura sexuala cu nici-un / o baiat / fata. numai bine

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să nu ai niciun contact sexual, asta înseamnă să fii virgin.
Pa, pa.

| BubuLina999 a răspuns:

Sa nu ai niciun contact sexual pana in momentul de fata!

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Virginitatea înseamna ca nu ți-ai început viata sexuala. Mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Documenteaza-te:http://dli.ro/ce-inseamna-sa-fii-virgin.html
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| PisicutzaCenusie explică:

Scuzati,virgina?

| mel24 a răspuns:

Sa nu fii intretinut niciun contact sexual!happy

| DOARoVIATA a răspuns:

Bun la baieti virgin inseamna sa nu fi avut nici un contact sexual cu o femeie (manuela nu se ia in calcul cu aia o poti face oricand tot virgin esti ) la femei virgina inseamna sa nu ai nuca sparta adica sa nu te fi penetrat nimic niciodata ( indiferent ca este organ masculin dildo vibrator ) succes big grin

| Sisitta a răspuns:

Atunci cind nu ai avut niciodată un contact sexual

| mihaiio3 a răspuns:

VIRGÍN, -Ă, virgini, -e, adj. 1. Care nu a avut niciodată relații sexuale; cast, neprihănit, feciorelnic. ♦ (Substantivat, f.) Fecioară, fată. 2. Fig. Candid, inocent, nevinovat. 3. Fig. (Despre locuri) Necunoscut de oameni; nelucrat, necultivat; neexplorat. 4. Fig., (Despre obiecte) Neatins, intact, neutilizat; curat. ♦ Spec. (Despre metale) Pur, curat. [Var.: (înv. și pop.) vergín, -ă adj.] – Din lat. virgo, -inis.