| EvaTramell a întrebat:

Ce inseamna a fii activ sexual? Nu inteleg. Inca o intrebare. Dupa primul contact sexual menstruatia poate intarzia? Dar daca te-ai protejat? Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca face sex regulat, nu odata la 5 luni. Daca te i protejat poate sa intarzaie din cauza unor dereglari hormonale. Daca nu te ai protejat si intarzaie e deja alta poveste

| PsyhoWoman a răspuns:

Da sigur. poate intarzia si 2 luni asa am patit eu adica. apoi va reveni la normal si da la mine a fost protejat :*