| lavy_7345 a întrebat:

Ce inseamna a te masturba/? va rog raspuns

Răspuns Câştigător
| kiss a răspuns:

Masturbarea se poate defini ca o actiune a bărbatului sau a femeii de a-si atinge si manipula organele genitale in scopul producerii de plăcere sexuală. Sfărsitul acestui act este punctul in care persoana respectiva atinge o stare de plăcere foarte intensă, numită orgasm. Lucrul acesta implică eliminarea de lichid seminal in cazul bărbatilor, si atat miscări ale vaginului cat si a altor părti genitale in cazul femeilor. Masturbarea este un act de auto-satisfacere sexuală. happy cam asta-i :p

4 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Sa te satisfaci singur/a din punct de vedere sexualtongue

| Optimus7 a răspuns:

Cand o persoana se joaca cu organul genital pentru a se satisface.

| K3TtX a răspuns:

Cati ani ai ftarolling on the floor?

| RăzvannRăzviii a răspuns:

Pentru barbati - A face LABA, adica sa o freci pana iese spermatozoidul(sperma)