| Rozalia2001 a întrebat:

Ce inseamna "a te masturba"?

9 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

A te masturba inseamna sa eliberezi tensiune, sa te iubesti singur/a sau ajutat de o alta persoana, posibil o fata.

| WhiteStorm a răspuns:

Masturbare isneamna satisfacerea zonelor genitale.Aici ai mai multe detalii:http://ro.wikipedia.org/wiki/Masturbare.Sper ca ti-au fost de folos.

| WhiteStorm a răspuns (pentru WhiteStorm):

Pardon m-am incurcat. Vroiam sa spun inseamna.M-am grabit si am scris gresit.

| Arikumo a răspuns:

A ii da in cap lui Chelu

| Prafdesteleinculori a răspuns:

Buna! a te masturba inseamna a te satisface singura cu diferite obiecte adica ce vreau sa spun prin asta! de ex in loc sa faci sex cu un baiat faci singur/singura. funda? :X:X

| PaNdIsPaN a răspuns:

Ei bine masturbarea consta in..introducerea obiectelor straine in vagin in afara penisului..de ex:multe fete se masturbeaza cu (castraveti, vibratoare, creioane..etc.

| adrian2k a răspuns:

A te masturba inseamna sa iti satisfaci placerile sexuale singura! funda? happy

| Anonimul247 a răspuns:

La femei bagi diferite,, obiecte" in gaurica cum ar fi vibratoare etc.