| dulaul a întrebat:

Ce inseamna a te masturba?

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Masturbarea reprezintă acțiunea de autostimulare, excitare manuală a organelor sexuale, de către barbați sau femei. Actul mai este impropriu denumit onanie sau onanism

7 răspunsuri:
| pavel88 a răspuns:

O sa afli cand o sa cresti mai mare

| ASimpleUser a răspuns:

Sa faci laba laughing ...sati freci penisul pana ejaculezi laughing))))

| EUBMV89 a răspuns:

A-ti provoca placere sexuala singur/a (fara a practica contactul sexul cu o alta persoana). Autostimulare. Vorbind mai grotesc a-ti face laba sau a-ti baga degetul.

| BruP a răspuns:

Sa bei zahar... sau sare depinde de la caz la caz

| midnight00 a răspuns:

A iti provoca tu insuti/insati placere sexuala happy cere mai multe explicatii daca ai nevoie... happy

| midnight00 a răspuns:

A iti provoca placere sexuala singur happy sau singura..in functie de gen happy