| Anonimul224 a întrebat:

Ce inseamna "A-TI DA DRUMUL INTR-O FATA"? Dau funda daca esti serios

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Sensul acestor cuvinte, se poate spune, este de a face o fată să ajungă și ea în orgasm, de a fi ca unul cei doi parteneri!
Iar, de dat drumul jetului de spermă, nu doar în vagin, ci de a trimite jetul direct în uter, deci dimensiunile ambelor organe genitale să fie identice sau mult apropiate!

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

A ejacula in fata.

| Andreeush a răspuns:

Adică un băiat ejaculează în vaginul fetei la finalul actului sexual.

| Sofer a răspuns:

A ejacula in ea. asta vrea sa insemne.

| Plato a răspuns:

A-ti* "da drumul" inseamna, in jargon, a ejacula.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întreba o fata dacă poți sa îți dai drumul în ea și vezi ce se întâmplă

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Cu siguranta ai sub 14 ani...Dar ca sa te lămuresc, "a-ti da drumul intr-o fata" inseamna "a ejacula în interiorul vaginului ei".

| AlexuTzzuAlex2000 a răspuns:

Atunci cand iti scurgi melcul in ea!

| Ben9648 a răspuns:

Ati da drumul într-o fata inseamna sa ajunga sperma in vaginul ei funda?