| Catlyn88 a întrebat:

Ce inseamna atunci cand iubitul iti spune "te sun maine" dar apoi nu te mai suna?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu da mare importanta. Poate a uitat, poate a fost foarte ocupat, foarte obosit sau pur si simplu neatent.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

A vrut sa ti dea papucii asa mai delicat, adică sa ti zică pa. Dar fara sa te ranească, ce iubit e ăsta?

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca nu-i pasa deloc de tine!

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu cumva are Alzheimer, înseamnă c-o fi uitat. Sau e doar nesimțit.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ia da-l incolo... Ce, el se gandeste la asta?

| T0T a răspuns:

Înseamnă că nu e serios sau că a avut niște probleme destul de mari care l-au distras.

| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca nu vrea o relatie cu tine si nici nu te iubeste.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

A uitat cui a promis si a sunat la alta.

| Dontsaygoodbye a răspuns:

Înseamnă că trebuie să-l suni tu să vezi ce s-a întâmplat.