| Kotos_Irina_2001 a întrebat:

Ce inseamna visul cand te suna iubitul si ii raspunzi la apel.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic, doar tu te gandesti la el si mintea ta genereaza aceste vise.

| danay72 a răspuns:

Nimic. Visele apar din mulțimea gândurilor.

| Minus3 a răspuns:

Absolut nimic. Visele nu inseamna absolut nimic, doar niste ganduri pe care le-am avut in ziua/zilele anterioare si la care nu ne-am gandit prea mult (Practic, visele continua acele ganduri intr-un mod mai realist). Nici un vis nu inseamna nimic, sunt la fel de semnificative ca horoscopul. Sper ca te-am ajutat.