| zippit a întrebat:

Ce inseamna atunci cand un baiat se joaca in parul tau?
Fundita=p

Răspuns Câştigător
| alinbrd a răspuns:

Hai sa-ti explic cum sta treaba:
Si fetele, si baietii au niste mici semne care iti dau de inteles ca vrea ceva de la tine.Cand un baiat se joaca in parul tau e clar ca ar vrea sa te sarute, dar nu indrazneste.Ai aici un site unde poti sa inveti"limbajul semnelor"
http://www.util21.ro/despre-femei/iubire-limbajul-trupului.htm

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu când mângâi o pisicuță, de ce o faci?
Te place!
Pa, pa.

| MMihai a răspuns:

Nimic decât că se joaca in parul tău. Eventual că te simpatizează puțin.

| ascovit a răspuns:

Posibil sa te placa.insa pot fi mai multe motive:
ii place parul tau
nu are ce face
se plictiseste

dar e ar fi daca l-ai intreba personal de ce se joaca in parul tau?batting eyelashes Fa.o asa ca si cum l0-ai intreba in glumatongue

| AdY a răspuns:

Chiar nu poti sa-ti dai singura seama?
ii place de tine, sau mai bine spus te simpatizeaza. Incerca sati atraga atentia.

| bau0217 a răspuns:

Pai ca se da la tinetongue (asta nu inseamna neaparat ca te place)

| Bacteriuță a răspuns:

Poate însemna mai multe lucruri. ori că te place, ori că îi place părul tău, ori că se plictisea și i-a venit lui să se joace cu părul tău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un gest tandru, exprimă tandreţe, simpatie...deci te place, te simpatizează.
O seară de vis!