| Bad1girl a întrebat:

Ce inseamna barbatul potrivit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru majoritatea, e ala care tace, inghite, munceste ca un bou si aduce bani acasa.
Pentru adevaratele femei, e ala ce a descris Azure si pe langa, sa stie sa ofere afectiune, caldura, deci sa fie bland, sa nu ii pese de parerile oamenilor.

| Bad1girl explică (pentru anonim_4396):

Mdaaa...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bad1girl):

Mdaaaaa... o spui de parca e un vis. Ca sa ai un astfel de partner, intai trebuie sa fii tu asa, sa ai calitatile astea si sa poti oferi la schimb aceleasi chestii pentru ca va merita. Altfel nu vei merita tu unul. Nu-i imposibilwinking

| Bad1girl explică (pentru anonim_4396):

Am gasit deja acest barbat, dar nu prea sunt sigura...

| alexa21dany a răspuns (pentru Bad1girl):

Pai de ce nu esti sigura?

| Bad1girl explică (pentru alexa21dany):

Nu suntem aproape unul de celalalt...

| Bad1girl explică (pentru alexa21dany):

Nu sunt aproape acum unul de celalat si nu prea pot sa inteleg cum e in realitate...dar simt ca e barbatul potrivit pentru mine...

| alexa21dany a răspuns (pentru Bad1girl):

De ce nu este in tara? s.au sta departe de tine?

| Bad1girl explică (pentru alexa21dany):

Eu nu sunt in tara...(

| alexa21dany a răspuns (pentru Bad1girl):

Aha.daca vrei sa vb lasa.mi id tau si vb acolo

| alexa21dany a răspuns (pentru Bad1girl):

Aha. daca vrei sa vb da.mi id tau de mess

| Bad1girl explică (pentru alexa21dany):

Ok...id este renatacliucinicov

| alexa21dany a răspuns (pentru Bad1girl):

Ok mersi pentru id.te.am adaugat in lista de mess

19 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Barbatul potrivit este barbatul care te completeaza si langa care simti ca poti sa mergi in doi in viata si prieten si confident si amant si de toate

| Azµre a răspuns:

Bărbat = Sincer, Respectos, De încredere, Înțelegător, Iubitor, Protector.

| Bad1girl explică (pentru Azµre):

Mda...dar nu se gasesc prea multi in ultimul timp.
happy

| alexa21dany a răspuns (pentru Azµre):

Barbatul potrivit este atunci cand te ajuta si la bine si la rau si cand este alaturi de tine,si sa fie respectos, sincer, de incredere, intelegator, iubitor.

| Azµre a răspuns (pentru alexa21dany):

Corect, scumpo! Să vă țină!

| HouseHouse a răspuns:

Barbat potrivit=Serviciu bun + intelegere

+iubire.

| XxBoYxXxIoNuTxX a răspuns:

Barbatul potrivit insemna:=Sincer,Respectos,De incredere, Intelegator, Iubitor, Protector, Curajos...