| xArtstic a întrebat:

Ce inseamna cand baiatul de care iti place, intr-o zi aproape re ignora si a doua zi te cauta peste tot ( nu neaparat sa te vada

4 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Poate te place. dar te-a ignorat doar ca sa vada daca te duci tu la el sau daca discuti tu cu el. eu zic sa vb. ca din jocurile astea nu prea se face o relatie. vorbeste cu el si vezi daca chiar te place. succes

| bombonica22 a răspuns:

Despinde acum si de chefu omului ..adica atunci cand este intr-o stare mai buna incearca sa filtreze cu tine, iar cand este mai abatut (suparat) eu cred ca nimeni nu are chef de vorba.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu inseamna nimica, poate pur si simplu nu avea chef sau a fost ocupat cu o zi inainte.

| Turtica_Carmen_1974 a răspuns:

Sigur in ziua aia care tea ingnorat avea cateva probleme!