| vikirikimiki08 a întrebat:

Ce înseamnă când faci doar preludiu cu prietenul?

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ca o are mica

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Excitare fara sex, e ca atunci cand esti legat de scaun cineva iti pune mancarea favorita in fata, esti lihnit si iti da bucati foarte minuscule de mancare desi tu esti flamand si vrei mai mult

| corbulalbrosu a răspuns:

Preludiul fara sex = munca in zadar.

| OnuOnulică a răspuns:

Preludiul înseamnă doar atingeri.

| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca vrei sa-ti bati joc de un baiat si apoi sa-i dai cu piciorul.

| LoveSleep a răspuns:

Că n-ai cum să fii gravidă.

| raluk27 a răspuns:

Ca o freci la rece. O chestie mai inutilă de atat, nu există.

| Rakanishuu a răspuns:

Adica va excitati, evitand sexul.

| pacirisu a răspuns:

Giugiugleala...sau daca unu din voi vrea sa mearga mai departe si celalalt nu atunci inseamna ca e ceva ce nu merge si trebuie sa o rezolvati....parerea mea