| ZzzAlexandraZzz a întrebat:

Ce inseamna cand iti visezi fostul iubit vorbind cu prietenele tale apoi sa se uite adanc in ochii tai si tu sa incepi sa plangi,apoi visezi ca vorbesti cu el despre o fosta al lui. Dupa aceea sta cu fete si baieti dar nu vorbeste cu nimeni, sta suparat.
Ce inseamna asta? Eu inca mai tin la el.Si din cate stiam si el.Dar el nu vrea sa se impace cu mine ca are o retinere.

Răspuns Câştigător
| Scarpinici a răspuns:

Visele sunt proiectii ale sentimentelor si gandurilor, iar majoritatea sunt uitate pana dimineata.

In cazul tau inseamna ca iti e frica sa il pierzi in viata reala, sau un eveniment recent te-a facut sa nu mai ai asa multa incredere in el.

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti disperata dupa el.

| AnastasiaKatelimov a răspuns:

Poate fi un semn. De ce nu vrea sa se impace cu tine? Poate el crede ca tu nu-l mai placi sau ceva...