| VacutzaRoscata a întrebat:

Ce inseamna cand multi baieti se uita insistent dupa tine, intorc capul, etc?
fundalove struck

13 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Inseamna ca le place de tine.sau ca unuia ii place de tine si ceilalti te studiazahappy

| elasexygagica a răspuns:

Sunt indragostiti de tine fatolove struck

| liviu42 a răspuns:

Poate vad ceva placut si admira ceea ce vad.

| liviu42 a răspuns:

Poate vad ceva placut si admira ceea ce vad.

| consiliera a răspuns:

Arati bine, le place ce vad, esti ok.Se uita, ca poate cu asta raman.Ce sa faca si ei? Nu e interzis si e gratis.E vara.

| Dia a răspuns:

Inseamna ca esti bunoaka smug

| Pysu a răspuns:

Atunci cand baietii fac asta le place de acea persoana, si vor s ase bage in seama, fundita?batting eyelashes

| Silvya18 a răspuns:

Arati bine :-P

| swettylove a răspuns:

Ca esti buna laughing

| deluXxe a răspuns:

Inseamna. ca esti foarte frumoasa. aratoasa. si furi priviri de la toata lumea :X:X

| Nolkyz a răspuns:

Inseamna ca le place ce vad

| baby_6195 a răspuns:

Ori ca arati bine, ori ca esti urata ca dracu. din 2 una

| sabilopod a răspuns:

Ca iar ti-ai pus chilotii peste pantaloni. straight face