| iMuzic a întrebat:

Ce inseamna cand o femeie te invita la o cafea?

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

1. Doar o cafea. 2. Sa te studieze, maniere, miscari, stil, nervozitate sau calm. 3. Poate sa iti si dea o sansa sa iti dovedesti inteligenta, daca stii sa conduci conversatia, sa ii arati ca o placi suficient de tare incat sa te si vrea - sau doar accepte de proba in pat, timp in care iti studiaza mainile si manichiura, fata, de aproape, cum mirosi, daca stii sa ii tragi scaunul si sa comanzi, etc.

| RAY a răspuns:

Te place man

| corbulalbrosu a răspuns:

Ca se simte singura si din acest motiv simte nevoia de a fi cu cineva impreuna. Din ce motiv? asta doar ea stie/simte. Sa flirteze, sa flecareasca, sa barfeasca, bla, bla, bla. big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ca te vrea ca prieten sau acolo vei afla mai multe poate te place si te vrea...

| HazelEyes77 a răspuns:

Vrea sa va cunoasteti mai bine poate chiar intim. Sau are chef sa schimbe si ea doua vorbe cu cineva in timp ce isi savureaza cafeaua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că că ai trecut de bariera ciudat/friendzone... adică ai posibilitatea să te gândești la o relație... dacă asta ai poftă.

| AlexSalling a răspuns:

Ca vrea sa bea o cafea. Nu inseamna imediar ca vrea ceva cu tine.

| MariaShk1 a răspuns:

Ori are pofta de cafea, ori are pofta de sex. Sau ambele happy