| Ramo02 a întrebat:

Ce inseamna daca te invita un barbat la cafea? Dar la suc? Cred ca daca vrea o relatie serioasa te invita la suc? Sau nu neaparat? Cum imi dau seama daca vrea ceva serios?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu poti afirma ca un barbat vrea o relatie serioasa daca te invita la un suc la fel nu poti nici infirma ca nu ar vrea asa ceva, cred ca intre aceste doua afirmatie /infirmatie sta mereu dovezii nu vorbe,nu inseamna ca daca un barbat spune vreau o relatie el chiar spune adevarul, in ziua de azi e foarte greu sa gasesti pe cineva serios, sunt barbati frumosi, atragatori, alfa de care voi sunteti atrase e barbati aia au exprienta de manipulare daca nu isi asculti ratiunea din capul tau vei ajunge sa fi manipulata, repet e greu de spus ce vrea un om, imagineazati cum ar fi daca am putea citi gandurile altora totusi nu putem, putem presupune ca x spune adevarul atat valabil indiferent de sex

http://scientia.ro/......itica.html

citesti ceva ca daca nu citesti creierul in timp decedeaza la propiu

| Ramo02 explică (pentru RAY):

Prima data m-a invitat la suc si am refuzat, apoi m-a invitat la cafea. Din cauza asta am crezut ca el vrea orice numai sa fie.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Ramo02):

Asta inseamna ca vrea sa iasa cu tine. Daca era doar vorba de sex nu te mai invita la o cafea ci la club.

| RAY a răspuns (pentru Ramo02):

Daca ea invitat la cafea nu inseamna nimic, sunteti maturi vorbiti

| RAY a răspuns (pentru Ramo02):

Te atrage fizic barbatul asta? simti ceva cand il intarnesti? nu fi obsedata de relati astea nu se fac in doua zile, daca il placi atunci un sex e ceva uman normal

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sucul/cafeaua este momeala, iar daca baiatul ii si plateste consumatia deja partida de sex este garantata

| Ramo02 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Si nu ii normal sa plateasca el daca ma invita?

| RAY a răspuns (pentru Ramo02):

Traim intro lume plina de tarfe si obsedati sexuali asta e adevarul, te invita la cafea te minte doar ca sa ajunga in pat cu tine, rar lume serioasa in ziua de azi

| corbulalbrosu a răspuns:

O astfel de invitatie de regula este prologul unei posibile viitoare relatii. De asemenea inseamna ca te-a remarcat dintre multe alte fete probabil fiindca au aparut anumite sentimente cu privire la persoana ta. Urmeaza sa afli natura sentimentelor doar prin acceptarea unor discutii la o cafea, un suc sau in timpul unei/unor plimbari in doi printrun parc sau in orice loc mai linistit, retras, romantic. Trebuie doar sa ai curajul de a accepta si incerca. Succes

| raluk27 a răspuns:

Daca te-a invitat la suc sau cafea vrea sa te ia de nevastă

| UnBroken2016 a răspuns:

Pana nu vorbesti cu el nu stii daca vrea ceva serios sau nu. Daca e cafea, suc sau un pahar cu lapte nu ai cum sa stii ceva. De aia se vorbeste cand iesiti afara, afli atunci daca vrea doar sex sau ceva serios. Trebuia sa pui acolo baiat nu barbat. Daca ala e barbat tu ar trebui sa fii femeie si daca esti femeie si nu stii ceva atat de banal, mai bine lasa iesitul.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nuu, daca vrea relatie serioasa o sa te urce pe un piedestal si probabil o sa scrie pe cer ceva frumos. exact asa cum vezi tu in filmele de la hollywood care iti baga in cap toate siropismele alea. Oh. acum ca m-am eliberat ceea ce inseamna ca e el vrea sa te cunoasca pe tine ca persoana. cafea/suc, tot una e, e relationare. Daca vrea ceva serios ori te va atinge, ori iti va propuen sa mergeti undeva, ori iti va zice clar pe fata ca il atragi. nu stiu, cum fac barbatii normali din ziua de azi.

| MarcelAbagiu a răspuns:

Îţi dai seama din vocea lui. Foloseşte-ţi intuiţia, doar eşti femeie.