| inna a întrebat:

Care user te pe TPU l-ai invita la o cafea?hee heeHai fiti sinceribatting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wau, pai deja e vorba de o sindrofie... partea buna e ca daca sint multi, nici nu mai conteaza ca-s timid, ma fac mic, ma ascund printre voi rolling on the floor

25 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Se pare ca nimeni nu vrea sa se vada cu minerolling on the floor.

| Flav a răspuns:

Cand sa raspund si eu la intrebare, observ ca iar s-a transformat in chat. Eh, nu ma mai surprinde.
As dori cu nony la o bere si langa ''surioarele'' noastre Gabry si little_angel...hee hee

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Psiholoaga, am fost si eu cu sotul meu intr-un an la Iasi la cenaclul organizat de Alma si poezie.ro

nony
| nony a răspuns:

As bea o cafea cu Oliana blushing
Dar as aprecia dacá la aceiasi masá cu noi. Flav ar bea o bere, Gabry si Little_Angel ar bea un suc, Yuli10 si Cassina ar bea un nectar.Cami si Bent ar flirta langá noi, BRO.sa destindá atmosferá.De fapt as vrea o petrecere TPU

nony
| nony a răspuns:

ViVi.mersi kiss.cine stie, poate vreodatá chiar o sa bem o cafea.Small world happy

| psiholoaga a răspuns:

Eu as iesi la bere, la o cafea, la un vin sau o ciocolata calda cu multi useri. De bro ma rog si eu de mult si nu vrea in ruptul capului, cred ca ii e frica sa nu fiu urata ca muma padurii si sa intre cu bicicleta in laclaughing Am iesit pana acum cu 2 persoane de pe TPU (cu una la un eveniment caritabil si cu una la ea in oras, cand eram in trecere), ambele mi-au placut foarte mult ca persoane. Sunt sigura ca userii de pe site sunt si mai si in realitate. Ar fi dragut sa organizeze raluca o intrevedere intr-un orasel in centrul tarii, ca sa fie ceva organizat si la nivel national; sa stam toti la mese, sa socializam, sa facem poze. Ce draguuuuut! Apropo de asta, cand scriam poezii pe poezie.ro, ei aveau un eveniment, un fel de cenaclu literar care dura cateva zile la Iasi. Si veneau utilizatori din toata tara, citeau poezii, cantau la chitara, beau o bere, era fain. O astfel de amintire colectiva cred ca ne-ar prinde bine si nouabig grin

cami
| cami a răspuns:

@alex, stai draga nu te grabi sa dai cu presupusu'.batting eyelashes) inca nu le-ai vazut pe restul.hee hee
glumesc, inna chiar e o fata frumoasa.

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Pe cei care sunt din localitate si cu care cred ca as avea ceva de discutat...care? ...sunt destul de multi...asa ca am avea o intalnire in grup minunata!

| inna explică:

Bro nu mai fii asa de timid rolling on the floor

| Gabry a răspuns:

Destul de Multi! Little_angel, Flav, nony, furni, cami, Silvia, pshiholoaga, brigaela...
De ce nu, chiar mi-ar face placere sa-i vad pe toti!

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Pe bro...winking e ft comic si cu sigurantza nu as reusii sa beau nic' pentru ca as rade continuu... iar cu alte intentzii pe... don't tell anyone secret...se stie el tongue... aaa sa nu-l uit pe criticul care ma "iubeste"neincetat laughing) si pe enigmuta happy...

as vrea sa va cunosc pe toti sad...happy dar poate reusesc sa cunosc macar cativa dintre voi cand ajung in tarawinking

deci cine se autoinvita la o cafea cu me cand vin in tara?winking si asta curand happy

| ViVi a răspuns:

Pe bro si nony sunt tari de tot tongue si simpatici si comici laughing

| ViVi a răspuns:

@Sensei.BRO-----Andrei si tare mai esti tu timidlaughing

| hashe86 a răspuns:

Eu nu beau cafea asa ca prefer berea. dar daca urmatorii sunt amatori de cafea i-as invita cu mare placere: harciog, zazu si psiholoaga. asa de inceputwinking

| marry a răspuns:

Pho3nixbig grin...il cunosc cel mai bine din toti useriitongue

| r8driver a răspuns:

Si cu calugaritu, cum ramane?

| alex_7264 a răspuns:

Pai... pe tine... restul...oh go on. oricum esti una din cele mai frumoase de pe TPUwinking :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tongue Chiar pe tine... dar nu mi-ai raspuns la mesaj. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bro, e prea comic, trebuie sa iesim la o cafea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nekane, dap, odata si-o data tot o sa iesim noi la o terasa (sper pina atunci sa-mi treaca si timiditatea) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro, scapi tu de timiditate, si daca nu, nu-i bai, am eu initiativa si pentru tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm. deci?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am baut cafele cu vreo trei (ma rog, bauturile au fost diversificate). As mai sta la cate o poveste cu mai multi. Curioasa foc as fi de o intalnire cu Dumnezeu, psiholoaga si HepHap. Pe cei care-s trecuti deja in "carnetelul de bal" nu-i mai amintesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau. M-as simti onorat sa raspund dar nu cosum cafea decit daca n-am dormit vreo doua zile si trebuiesa mai rezist.Multumesc lui hashe86.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psiholoaga, vreau, vreau sa ne vedem cu totii. Sintem o gramada din Bucuresti si am putea sa ne intalnim intr-o zi... pina nu vine frigu... poate in Gradina Botanica laughing, da ma fisticesc, am trac, imi transpira palmele rolling on the floor
P. S. Oricum cu tine si cu Furni o sa ma intilnesc in curind happy big hug