| me_4173 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti zice"frumusica" in fata(langa ceilalti prieteni )?

6 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Exact se da la tine, sau vorbesite prea muult cu "alinturi"! Daaaa sa nu pui botul! tongue

Răspuns utilizator avertizat
| MadaxElena a răspuns:

Face misto de tine cu sigurantalaughing. daca simtea ceva orice baiat are orgoliul lui si te ia deoparte si iti spunewinking

| Madiitza a răspuns:

Se da la tine smug happy

| albrosie a răspuns:

Ori te place si vrea sa fie cu tine ori vrea doar o zi mai bine zis o noapte

| IDaniel a răspuns:

Inseamna ca te place. Asaam facut si eu cu o fata numa ca i-am zis pe mess si i-am zis ca e splendida, superba etc