| DAWEFFBSETH a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat mai mare se uita la tine dupa aia imi zambeste si imi face si cu ochiul?

15 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Își bate joc de tine, ce poate să însemne. Și data viitoare când îți mai face așa spune-i să-și vadă de ouăle lui.

| LineGuide a răspuns:

Baietii mai mari vor aduce mereu un semn bun fetei frumoase.Nu se stie ce a simtit cand a facut asta, dar e semn bun. Posibil esti draguta big grin
Mult noroc!

| Capriciu a răspuns:

Tot ce e posibil sa te placa.

| maria_7379 a răspuns:

Ori te place ori vrea sa isi bata joc de tine.
Depinde si de inaltimea ta pentru ca uneori inaltimea tradeaza. daca esti inalta sa nu creada ca esti mai mare decat pari

| DAWEFFBSETH explică (pentru maria_7379):

AM 1, 51 SI AM 12 ANI

| DjD3liric a răspuns:

Iti zic eu vrea sa te f*ta big grin cel mai sigur daca mai arati si bine...laughing

| lllarisaa02 a răspuns:

Noi n-avem cum sa iti dam un raspuns concret la aceasta intrebare, pentru ca nu il cunostem pe acel "cineva", poate sa insemne multe cand iti face cu ochiul cineva, dar depinde de cum il privesti tu pe el.

| DAWEFFBSETH explică (pentru lllarisaa02):

Pei mie imi place de el

| AnoOo a răspuns:

Inseaman ca esti prea mica pentru el. Sfatul meu este sa il eviti pe acest individ... ca na... ce ar putea vrea un om ca el de 26 de ani sau cat ai zis tu care de la o fata de 12 ani ca tine? ori e pedofil ori. e dus cu pluta.

| bernik a răspuns:

Ca ii esti simpaticahappy0 doar nu crezi ca s.a indragostit laughing

| DAWEFFBSETH explică (pentru bernik):

Nu cred are 26 si 12 ani happy

| bernik a răspuns (pentru DAWEFFBSETH):

Atunci a fost un gest de amicitie happy

| Nicolen a răspuns:

Crede ca esti nefututa

| DAWEFFBSETH explică:

Mereu ma suna imi da mesaje si imi pune intrebari de genu. Vrei sa ma vezi gol? Mai pupa pe gura? Ai face baie cu mine? Vrei sa ne intalnim? Vii sa dormi la mine sa iti fac o frectie fara bluza sa manca o inghetata de vanilie si sa iti dau pe gurita ta aia dulce si dupa aia sa te pupi? Pupic lung sau scurt? Astea sunt cateva din intrebari