| Sisjjssjjsjs a întrebat:

Este comun pentru un băiat să aibă o fostă pentru care și-ar lăsa iubita actuală oricând dacă ar putea?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In nici un caz!

| wildthing a răspuns:

Nu stiu cat de comun este, dar sunt barbati care desi si-au facut o noua prietena, sa fie inca indragostiti de fosta.

| RAY a răspuns:

Ești un gunoi uman daca faci așa ceva

| dullcat a răspuns:

Este comun pentru persoane nasoale, indiferent de gen.

| Sistemulxxl a răspuns:

Da. Cand ai 14-16 ani.

| Karina17K a răspuns:

Cu tot respectul, dar ești prea trash ca să faci asta. Nu-ți mai place de fata aceea, desparte-te de ea. Ce tot atata falsitate? Du-te la fosta ta si lasă fata in pace daca ti-e asa dor de ea. Poate-ti da si un pumn intre ochi