| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voi cand vedeti un baiat bine aveti ganduri perverse?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Eu nu am fantezi legat de aspect, ci de vorbe, vorbele ma excita nu corpul.
Nu prea imi pasa de aspectul atat de mult, prefer pe cineva care sa imi atreneze mintea si sufletul, iar asta nu o face aspectul, ci gandirea lui. Si o gandire " sexy" e superba, nu as da-o pe niciun corp musculos.

6 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Nu.
Nu ma uit la fundul unui baiat/barbat sau la pectorali.
Prefer sa stie sa vorbeasca si sa se comporte frumos, asta ma atrage pe mine si doar atunci o sa am ganduri pervese.

Răspuns utilizator avertizat
| LaLaura a răspuns (pentru gaboruGG):

Imi place sa nu fiu superficiala si imi place sa gandesc cu inima. Nu ma cred mare frumoasa ca sa imi caut unul musculos si frumos, si culmea sa ma insele cu una si mai frumoasa, ca de, eu am imbatranit.
Prefer pe cineva care sa imi cunosca inima, nu trupul atat de mult, si sa ma iubeasc si sa il iubesc indiferent cum timpul ne va schimba ( fizic ma refer).
Frumusetea e trecatoate, dar mintea ramane mereu tanara.
Deci prefer gandirea.

Răspuns utilizator avertizat
| LaLaura a răspuns (pentru gaboruGG):

Da, dar din pacate nu toata lumea e asa, si e pacat. E pacat ca suntem atat de superficiali si nu vedem cu adevarat ce conteaza, o sa vedem cand e prea tarziu si uneori e greu sa mai salvam ceva atunci.

| anonim_4396 explică (pentru LaLaura):

Ce este asa anormal sa ai fantezii legate de aspect?! Tu chiar crezi ca o sa te credem? E in natura noastra sa ne placa cineva doar pentru aspect. Nu te kka pe tine ca l-ai alege pe Stephen Hawking, in locul lui Victor Slav. Fiti putin mai rationali, si mai sinceri ma nene, ca nu demonstati nimanui nimic. Chiar te simti bine cand minti?

Răspuns utilizator avertizat
| LaLaura a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am pretentia sa ma crezi, putin imi pasa daca ma crezi sau nu. Eu una nu am avut fantezii fizicul la un barbat, nu sunt ca nu imi place leonardo dicaprio si nu il simpatizez, dar sexual nu ma atrage, prefer ceva ce imi excita mintea apoi fizicul, iar ce ma excita pe mine sunt vorbele fierbinti si vocea suava, nu un fund, nu muschi, aveam o persoana care ma placea si dorea sa fie cu mine, si tot se lauda cu muschii lui ( el incercand sa fie culturist), mie mi se parerea patetic si chiar nu ma atragea deloc, mi se parea chiar ca o fata care isi etaleaza sanii aiurea.
Iti respect parerea cum ca as mintii, dar sincer nu am de ce sa o fac, nu toti cauta masculi cu curul la vedere si penisul atarnad la ce mare e, sau cu muschii la vedere in defavoarea unui caracter frumos si o inima mare.
Ma repet, asta nu inseamna ca nu imi place si frumusetea fizica, doar ca e pe locul 3 cand imi aleg un partener, pentru ca eu nu ma consider cea mai frumoasa si doresc sa aleg partenerul pe criteriul frumusetii, si pe criteriul daca are ceva bun in cap si daca stie sa se comporte cu mine.
A simpatiza e una, si a te atrage fizic si sexual e alta. Iar eu pana acum m-am indragostit doar de comportament si de cum stie sa vorbeasca cu o fata, nimic mai mult.

| LaLaura a răspuns (pentru gaboruGG):

Eu nu am fantezi legat de aspect, ci de vorbe, vorbele ma excita nu corpul.
Nu prea imi pasa de aspectul atat de mult, prefer pe cineva care sa imi atreneze mintea si sufletul, iar asta nu o face aspectul, ci gandirea lui. Si o gandire " sexy" e superba, nu as da-o pe niciun corp musculos.

| RAY a răspuns:

Da ganduri materiale mari

| LaLaura a răspuns (pentru RAY):

Pleci cu o conceptie gresita, si doar femei de alea o sa gasesti.
Nu baga pe toate intr-o oala, pentru ca devi foarte frustrat si cand o sa vina o fata la tine, fara sa fie materialista sau moarta dupa penisuri atarnate, o sa o refuzi, si e pacat.

| RAY a răspuns (pentru LaLaura):

Dramatic deja ma apuca lacrimile

| LaLaura a răspuns (pentru RAY):

Esti sarcastic, deci am dreptate.
In fine, succes sa gasesti una fara sa fie materialista si sa te iubeasca, dar incerca sa vezi un pic diferit realitatea, ca altfel nu o sa vezi iubirea.

| RAY a răspuns (pentru LaLaura):

Nu exista iubire, sentimente astea is vrajeli, tinele pentru tine sa fraieresti pe alti, exista doar sex pe banii atat

| LaLaura a răspuns (pentru RAY):

Nu te mai mimtii singur, eu am mai facut dragoste (nu sex), de 1 an jumatate pentru ca am o relatie la distranta si a fost greu sa ne vedem deorece am preferat sa termin cu bine facultatea.
Nu am facut niciodata sex, ci doar dragoste cu iubitul meu care sunt cu el de 9 ani. Si imi este scarba de femeile care apeleaza la sex pe bani, prefer sa iau un somaj ( cum iau acum, invat momentan pentru scoala de soferi si de grefieri) cinstit decat sa ma umilesc si sa isi bage tote scursurile p"a in mine. Imi iubesc enorm corpul si m-as ura pe mine daca as ajunge in asemenea hal.
Asa ca nu mai critica aiurea omul daca nu ii stii viata. Iubire exista, doar ca nu ai tu ochi sa o vezi. Nu toata lumea e moarta dupa hot-dog atarnat intre picioare si nici dupa "malai" aruncat la vrajeala. Unii mai si prefera persoane cu care sa se completeze, cu care sa faca o casa si o familie, nu doar sa faca sex non-stop.

| RAY a răspuns (pentru LaLaura):

Multumesc ca mai facut sa rad chiar aveam nevoie, vrajeli, in fine nb, stai cu bolovaanul ala pentru banii atat

| LaLaura a răspuns (pentru RAY):

Cum crezi tu, si stai linistit ca nu e bogat, nu are masina, casa, etc, e de la tara si lucreaza cand poate si pe unde poate, nu sunt morta dupa bani si nici nu am nevoie de ei, si daca as avea nevoie de ceva prefer sa imi cumpar singura, din banii mei.
Iar daca as sta pentru bani, cred ca m-as duce la unul bogat cu bmv care sa ma duca prin nu stiu ce tara de fite.
Nu e musai sa crezi, putin imi pasa daca crezi, dar am vrut sa vezi ca nu toate vor ceea ce ai oferit tu pana acum. Eu una momentan imi doresc un sot si un bebe ( poate mai tarziu bebele), imi doresc casa mea si familia mea.
O seara buna si ma bucu ca te-am facut sa razi, poate nu mai esti asa de sarcastic si mai razi si tu cum trebuie, ps, rasul face bine la sanatate si poate cine stie iti deschide ochii.

| g00dmorning a răspuns (pentru RAY):

Mi pare rau ca gandesti asa. Probabil ai fost ranit profund. Daca nu ai fost ranit inseamna ca ai o gandire negativa despre lume. Incearca sa iti schimbi gandirea. Va fi mai bine pentru tin dar si pentru cei din jurul tau! PS: Incerc sa te ajut nu sa te critic, asa ca te rog nu te supara.

| RAY a răspuns (pentru LaLaura):

Din fericire mi-am deschis ochii si vad realitatea, nb

| LaLaura a răspuns (pentru RAY):

Realitatea ta e sumbra rau, de aceea esti asa de sarcastic si negru la suflet, eh, in viitor o sa iti aprinda cineva inima ingetata, stai linistit, o sa vina si cupidonul peste tine, asa neinvitat si o sa vezi ce e iubirea, nu bani, nu tarfe si nu sex, ci love, love, love.
O seara faina.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru gaboruGG):

Unde in filme, cartii, in ce fictiune

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru gaboruGG):

Discutile astea sunt pierdere de timp, eu sunt convins de ceea ce cred de asta nimic numi poate schimba coningerile doar realitatea care ma indruma

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Sunt de acord cu tine!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate ipocrizia le defineste pe femei

| corbulalbrosu a răspuns:

Felicitari LaLaura thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica un baiat ''bun''laughing intotdeauna e insotit de ganduri perverse, crei sau nu, si fetele se uita la fundul baietior si au fantezi cu ei laughing

Răspuns utilizator avertizat
| CatalinaAdela a răspuns (pentru gaboruGG):

La corphappy

| Vanqu1sh a răspuns:

E vreo diferenta intre noi si voi? nu cred, poate faptul ca nu va aratati asa mult

| CuieMoco a răspuns:

Tu daca ai fi fata si l-ai vedea pe tatal tau, ai avea ganduri perverse?rolling on the floor