| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cind baiatul la orice intilnire in unele momente incepe sa-ti puna miinele pe burta, si incepe sa mingie de parca ai fi o insarcinata. Ce ar insemna asta?(mentionez deseori se intimpla asa ceva cind sunt cu el)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Asa ii place lui. la uni le place sa stea cu mana pe pikioru fetei ca alti sa puna mana pe burta fiecare cu nebuniile luirolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))

| girl001 a răspuns:

Nu relatii sexuale n-am intretinut inca in general cu nimeni!

| Ralucutza a răspuns:

Si te deranjeaza? Spune-i si lui asta. totusi nu cred ca o face neaparat pentru ca vrea si altceva, ci efectiv e un gest de afectiune. vrea sa te faca sa simti si altceva in afara de obisnuitul sarut, dar nu te gandi chiar la extreme. Nu cred ca e de raubig grin

| Mikka09 a răspuns:

Poate ca vrea ceva mai mult:d incearca sa discuti cu el despre asemenea lucru si de ce face asta!

| blanOs a răspuns:

Vrea si el o bucatica :S

| UpInTheSmokeTour a răspuns:

Poate ca ai facut alegerea gresita! Fugi cat mai potilaughing)

| Cosmin1997 a răspuns:

Daca i intretinut relatii sexuale cu el poate ca dansul crede ca din nefericire te-a lasat cumva gravida. Cred ca vrea sa se asigure ca nu te ''ingrasi''. Sper ca ti-am fost de folos. :X:X funda?