| sweettyyyy a întrebat:

Ce inseamna cind baiatul\prietenul tau se saruta cu ochii deschisi?

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Inseamna ca nu te saruta numai cu buzele, ci si cu ochii. :p

| mona a răspuns:

Nu inseamna nimic, vrea sa te si vada in acelasi timp

| Azµre a răspuns:

Nimic, vrea să te admire, să te vadă!

| stark47 a răspuns:

Nu inseamna nimic! fiecare avem stilul propriu! ca sa te consolez in caz ca nu ti place ca te saruta cu ochii deschisi iti spun o gluma "de ce saruta fetele cu ochii inchisi?! Rcall mea sa nu vada boul din fata lor"-asa ca prietenul tau are o idee placuta despre tine laughing

| m2704 a răspuns:

Absolut nimic, asa e obisnuit, dar e mult mai placut cu ochii inchisi.

| ingerinaripat a răspuns:

Daca te saruti cu ochii deschisi nu inseamna nimic, doar daca te saruti cu ochii inchisi inseamna ceva

| Anonymous112 a răspuns:

Te adimira mai mult.

| AlexCraescu a răspuns:

Probabil vrea sa te admire sau nu a mai facut acest lucru pana acum si pentru el este o experienta noua. Ai rabdare, ca in timp se schimba lucrurile. Daca nu, poti oricand sa il intrebi happy

| Mehigh_Mihaitza_1993 a răspuns:

Se pregateste sa te scuipe