| rebiik a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat te saruta cu ochii deschisi?

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Nimic...doar ca nu e invatat sa sarute cu ochii inchisi... poate ai auzit ca nu te iubeste sau te inseala si asa mai departe, nu e adevarat nimic.

| rebiik explică (pentru XxBlueRosexX):

Da.dar fosta lui mi-a spus ca pe ea o saruta cu ochii inchisi!

8 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Se uita daca ai paduchi in cap rolling on the floor
Si din moment ce stii ca a avut ochii deschisi, inseamna ca si tu i-ai avutwinking

| NameHarris a răspuns:

Nu insemna nimicahappyPoate se uita la tine cum saruti cu pasinunelaughing

| e1xtz a răspuns:

Inca nu intelege apropierea si insemnatatea sarutuli intr-o relatie.Probabil are in jur de 14 ani si sarutul este la fel ca alergatul, ora de sport..etc

| rebiik explică (pentru e1xtz):

Are 19 ani -_-

| e1xtz a răspuns (pentru rebiik):

Atunci ii are degeaba..la 19 ani deja cam trebuie sa stii cum sa saruti o fata

| DaianMarian a răspuns:

Poate are pielea prea scurta, si de fiecare data cand clipeste ii se beleste ***

| Narcis0102 a răspuns:

Nu îi este somn. rolling on the floor).A dormit prea mult aseara si nah.rolling on the floor).