| mikutsa a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat te saruta cu ochii deschisi?

Răspuns Câştigător
| Zady a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic. pur si simplu asta e modul lui de a saruta si nu ar trebui sa te deranjeze. daca te deranjeaza spue-i si poate nu o va mai face

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Inseamna ca este un nesatul, vrea sa te simta toata, toata, cu toate simturile lui. happy
Domnul fie cu voi.

| Derye a răspuns:

Inseamna ca te saruta un baiat cu ochii descisi. E irelevant in ce pozitii iti tine el pleoapele.

| Азбука a răspuns:

Trebuie sa insemne ceva?

| Georgiana2905 a răspuns:

Se spun multe.
Nu stiu ce inseamna dar cert este ca nu imi displace asta...

| Dan a răspuns:

Ca ii place de tine si vrea sa vada daca nu il inseli. laughing Noroc! happy

| Cretaker a răspuns:

Si eu mai trag cu ochiul cateodata, nu'i mare lucru.

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Ca nu se gandeste la tine. cel mai frumos e sarutul cu ochii inchisi. iti spun eu. daca deschizi ochii.inseamna ca ori nu. i plc ori. pl nu stiu. ori se uita la tine... nu stiu ceva de genu

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Se mai zicea ca nu simte nimica.

| sylvie a răspuns:

Vrea sa iti urmareasca reactia/privirea.

| Error;x a răspuns:

Te saruta cu ochii deschisi pentru ca vrea sa vada daca si tu ii ai deschisi sau vrea sa vada cum :* tonguelaughing.
laughing)

love struck

| crystinica a răspuns:

Te saruta cu ochii deschisi deoarece vrea sa vada cum sarutihappy

| gaby_4718 a răspuns:

Ew stiam ca nu se gandeste la tine in momentul in care sta ca ochii inchisi, e cu minte in alta parte