| princess_8434 a întrebat:

Ce inseamna cind visezi persoana care iti place doua nopti la rind acea persoana te priveste frumos te fotografiaza dar nu vb nimic? ii este dor sau... ce. dau fundaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nimic ''magic'' cand visezi o persoana... este doar descarcarea subconstientului, faptul ca te gandesti in timpul zilei la acea persoana te determina sa o visezi. Daca te priveste frumos inseamna ca i face placere sa te vada, e logic. In schimb daca nu vorbeste, poate fi o cauza a timiditati. Sfatul meu este sa nu acorzi o importanta prea mare viselor si sa traiesti viata reala. Comunicarea este cheia! ar fi bine sa faci primul pas si sa discutati amical! nu va ascundeti dupa deget intr-un joc copilaresc. Bafta!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ce spune dicționarul de vise de pe www.elystar.ro
La mulți ani!
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

Te gândești prea mult la ea.
Nu înseamnă absolut nimic!

| bogdan72 a răspuns:

Inseamna ca subconstientului tau ii place de ea.

| Keith a răspuns:

Te gandesti prea mult la acea persoana nu inseamna ca iti e sortita daca o visezi.

| Adlx a răspuns:

Si eu am patit asa mai demult. Imi cam era dor de ea. Poate ii acelasi lucru si la tinewinking