| Buannkb a întrebat:

Ce inseamna cand visezi un tobogan cu apa(in visul meu unul periculos). Am visat 2 nopti la rand ca o persoana se dadea pe un topogan cu apa, prima oara cand ma uitam eu la acea persoana iar a doua oara eram eu in perspectiva ei (in ambele nopti din ambele perspective)

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu înseamnă nimic. Visele apar din mulțimea gândurilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visele niciodata nu o sa defineasca realitatea, este doar un vis banal redat de subconstient, punct.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.

| Xdreaper21 a răspuns:

E um gand sau ceva ce te-a marcat negativ ce tu ai uitat dar subconstientul nu

| Victor453 a răspuns:

Nu inseamna nimic, pur si simplu noaptea creierul formeaza vise pe baza informatiei primite pe timpul zilei, cred ca te-ai gindit la aceasta persoana, ai vorbit despre ea, sau ti-o spus cineva ceva despre ea, iar creierul a folosit aceasta informatie.