| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca iubita imi spune ca ma iubeste foarte mult dar gaseste non stop scuze ( Am de invatat, sunt cu o prietena, etc.) si nu ne putem vedea...? Oare chiar ma iubeste? Cu cateva zile in urma spunea ca ii este frica de ceva... ( nu a vrut sa-mi spuna). Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Cand iubesti nu cauti motive pentru a nu te vedea cu persoana iubita

| AndreiBOSSs a răspuns (pentru mona):

Cam asa ma gandeam si eu... Nu sti cumva ce i-as putea spune in legatura cu asta? Multumesc

| mona a răspuns (pentru AndreiBOSSs):

Sa iti spuna sincer daca mai tine la tine sau nu pentru ca comportarea ei lasa de dorit[ceva de genul asta]

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O fata nu minte! Daca ea ti-a spus ca te iubeste, sigur asa este.

| Msadjsafsdgfdsfdss a răspuns:

Poate este timida. Habar n-am!