| alexandraVal a întrebat:

Ce inseamna daca iubitul meu nu ma pupa pe buze dar ma pupa pe gat si ma atinge mereu pe pantaloni? Eu daca ii pun lui mana pe pantaloni se rusineaza.De ce?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa-ti miroasa gura urat, de aceea evita sa te pupe pe gura.
iar daca te atinge pe pantaloni, este ca vrea sa faca sex si nu prea stie cum sa-ti spuna.
Dar tu, ce motiv ai sa-l atingi pe pantaloni? De ce faci asta?

| alexandraVal explică (pentru Violleta2022):

Il ating pe pantaloni ca si el ma atinge pe mine.

| Violleta2022 a răspuns (pentru alexandraVal):

In cazul acesta, tine-ti mainile cuminti si comporta-te ca un copil educat, fara sa-l mai atingi pe pantaloni, ca nu-i normal sa faci asa ceva.

13 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pentru că e doar un copil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate îți pute hava

| Dana1999 a răspuns:

Poate iti miroase gura sau crede că faci altceva cu ea.
Nu accepta sa te trateze asa un băiat.
Se foloseste de tine

| alexandraVal explică (pentru Dana1999):

Il am doar pe el desi el crede ca sunt impreuna si cu fratele lui

| Dana1999 a răspuns (pentru alexandraVal):

E un pusti. De jocuri de astea ai tu nevoie la varsta ta?

| xilef123 a răspuns:

E prost!

| Niceguy2019 a răspuns:

Cum adica pune mana doar pe pantaloni? Si ce varsta aveti amandoi?

| alexandraVal explică (pentru Niceguy2019):

Isi freaca mana de pantalonii mei. avem 14 ani

| Niceguy2019 a răspuns (pentru alexandraVal):

Amandoi sunteti copii,treaba cu sarutatul nu o inteleg,poate fi din cauza respiratiei tale (dar nu cred,exista pasta de dinti,apa de gura,guma de mestecat, etc). Poate ca tu esti mai tupeista si iti doresti mai mult (spune sincer, te masturbezi?) (nu te intreb ca sa te simti jignita!) El poate este mai timid si nu stie ce sa faca cu "pasarica" ta, poate ca trebuie sa il ajuti. Dar si tu de ce pui mana (doar) pe pantaloni?, daca vrei mai mult. Oricum eu cred ca este prea devreme ca sa incercati penetrare...si chiar daca o faceti aveti grija si protejati-va. Nu cred ca vrei sa fi mama la 15 ani. Sper sa iti fie de folos sfatul meu. Masturbare reciproca placuta!

| Anonim3177 a răspuns:

1. i se scoala daca te saruta prea mult pe buze, 2 la fel daca il atingi jos, si ai este rusine de asta. e mic, la fel si tu, mai asteptati 1 an, daca nu va puteti abtine, avand in vedere ca degeaba v as spune asta, folositi prezervativ.

| andreiursescu a răspuns:

Inseamna ca nu-i plac buzele tale, atat.