| vagabond a întrebat:

Intrebari cam proaste dar vreau raspunsbig grin

ce inseamna daca o fata cu care nu esti impreuna face urmatoarele lucruri?

1. te musca de gat si de obraz
2. te prinde de mana
3. fata cu baiatu se comporta ca si cum ar fi impreuna
4.il pupa pe buze
5. ii pupa mana la baiat si baiatu ii pupa mana ei

stiu ca sunt niste intrebari banale dar as vrea sa stiu si eu ce inseamna toate astea pentru ca asa face un prieten si ei nu sunt impreuna si fata la fel

6 răspunsuri:
| deeea28 a răspuns:

Se plac dar nu realizeaza inca, nu vor sa realizeze sau asa cred ca sunt mai liberi. Cu alte cuvinte, se mint singuri

| xCatastrophe a răspuns:

Se plac dar nu o recunosc e greu de explicat... Zi`le sa se cupleze daca nu la revedere`! SAu vorbeste cu ambii ca sa vezi ce simt amandoi ori fata[baitu] isi bate joc sau ar vrea sa obtina ceva de la baiat[fata]. E putin abstract.verifica si tu.Succesc kiss

| sonya_5952 a răspuns:

Poate fac doar sex ocazional...

| lalabell a răspuns:

cred ca ei sunt impreuna si tu nu stii

| joice_4654 a răspuns:

1. E vampira, fuuugi!
2. Poate ea crede ca sunteti impreuna.

Ea ii pupa mana baiatului? sa nu-mi spui ca ii aduce si flori si il saluta spunandu-i

| Ioana_4903 a răspuns:

Inseamna ca se plac sau poate ca sunt impreuna si nu stii tu.happy