| pRaNk a întrebat:

Ce inseamna daca o fata se lasa "pipaita" big grin adica sa-i pui mana pe fund pe sani.big grin happy

15 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Că i-a făcut plăcere sa-i pui mana pe fund pe sani, că alfel te pocnea și nu mai întreba prostii.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Inseamna ca ii place tongue Insa daca se lasa pipaita de toti nu e deloc ok, ea demonstrand ca este usuratica. Daca se lasa doar de iubitul ei cu care are o relatie stabila care dureaza de luni bune, chiar ani mi se pare normal; o atinge doar el, e doar a lui.

| Азбука a răspuns:

Ca ii place tongue

| Lummy a răspuns:

Da, dar nu ca un nesimtit sa nu i mai drumu', sa ii fie frica saracei fete sa se apropie de tine laughing

| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Ori ca este atrasa de acea persoana care o pipaie. ori ca este curva thinking

| Plague a răspuns:

Ca nu are respect de sine si ca nici nu il primeste de la altii, si probabil ca e o viitoare para**ta. Sau ca cel care o pipaie e prietenul ei, si are o relatie cu el de ceva vreme. Pick your choice

| justifyme a răspuns:

Nu cred ca ea striga in gura mare ca vrea sa fie atinsa pe fund si sani. poate doar ca-i place, atata tot...ce inseamna?! inseamna ca si baiatul care o pipaie ii place deci fata are potentia si stie ce vrea... mai bine acum decat niciodata!

| dddyyy a răspuns:

Mda...asta e dilema caprei...ori e animal ori pozitie
asa si cu tine

| iulia_7948 a răspuns:

Inseamna ca ii arde sa umble cu fofarlica.inseamna ca e o viitoare parasuta.

| Nicol_2691 a răspuns:

Pai ori ii place. se lasa usor si vrea mai multe whistling!

| Nicol_2691 a răspuns:

Pai ori ii place. se lasa usor si vrea mai multe`whistling!

| XXy a răspuns:

Ma bucur totusi ca ti-ai raspuns singur
fugi la scoala acum

| RoswithaAdd a răspuns:

Pai asta inseamna ca ori vrea o relatie stabila cu tine ori vrea sa vada cum este thinking, nu cred ca este o viitoare parasuta asa cum au mentionat altii /altele.

| Vladimir_5857 a răspuns:

Inseamna ca e o fata ok daca face asta fara sa o vada nimeni.

| Miik a răspuns:

Pai mai aline inseaman ca i place mult si ca mai vrea si alte chistii si nu mai intreba asa ceva laughing