| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata se lasa pipaita pe picior sau altundeva de tine inseamna ca te place?

6 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Inseamna ca-i place, nu ca te place.

| ela_8957 a răspuns:

Asta inseamna ca e altcevaworried

| bunicuta55 a răspuns:

Inseamna ca e proasta...asa ca mai bine ferestete!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!

NU! Am o colega la mine in clasa, care se lasa pipaita etc... si nu face asta pentru ca place pe cineva. Asta ar insemna ca ii place pe toti din clasa. O face ca sa iasa in atentia baietilor, sa ii atraga...

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca e in calduri, nu inseamna ca te place, poti sa faci si sex cu ea ca tot la ala care tine se va duce....cu lacrimi in ochi bla bla bla straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori te place, ori e e cu**a