| ticu a întrebat:

O fata care ii place cat de cat de tine si nu-i zici ca si tie iti place de ea si ii pui mana pe fund sau sani si ea se trage sau alteori te lasa(oare ii place sa fie pipaita sau ii place de tine)(in general fetelor le place sa fie "pipaite"?). Sau daca intalnesti o fata la ceva petrecere si dansezi cu ea si ii pui mana pe fund se supara
?

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

laughing noi fetele cand va placem ne place sa fim pipaite dar nu aratam asta mai ales cand te pipaie unu dela mumos laughing iti dai seama ca-ti place da nu vrei sa recunosti la orice fata ai place macar de 2 ori in viata sa fie pipaite.

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pipaiala mi se pare de prost gust!

Doar nu sunt o marfa in piata sa puna toti mana pe mine!

Daca ma placi imi zici, nu ma cantaresti de parca as fi o bucata de carne!
Acum depinde si de fata ce-i drept, dar eu una ti-as da 2 palme chiar daca te plac!

E vorba de respect si bun-simt!

| Bacemi a răspuns:

De obicei iti place pipaitul cand o face persoana de care iti place. Daca o face altcineva il respingi si ii zici ca e nesimtit. La fel e si cu tachinarile.

| anku_4442 a răspuns:

laughing ne cam place sa fim pipaite de ce sa mint insa trebuie sa iti placa si de acea pesoana cat de cat. E ceva normal.Insa depinde acum si de fiecare fata sunt unele care simt aiurea...caractere diferitehappy