| nicoleta4765 a întrebat:

De ce baietii pun mana pe fund sau pe sani?

4 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Pentru că s-au săturat doar de privit și vor să și simtă cât de ferme sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De nesimtiti

In unele cazuri, cand si fata vrea, e ceva romantic la mijloc, tandru.
Pana la urma sunt parti ale corpului de care sunt biologic atrasi.

Deci depinde de circumstante.

| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Din perspectiva unui băiat, îți pot spune faptul ca este normal sa pui mana asta dacă sunteți de acord și te lasă, dacă te ia de mana și face semn ca nu vrea este agresiune, sau incest și se pedepsește. Dacă exista aprobare la mijloc din partea amândurora, e un moment mișto, dacă nu, apare disconfortul.

| 400001365 a răspuns:

Ca se simte bine, ce vrei mai mult