| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat imbratiseaza majoritatea fetelor din clasa aproape in fiecare pauza, iar cu 2 dintre ele se comporta frumos?

7 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

E ***, cunosc situatii.

Răspuns utilizator avertizat
| Uilula a răspuns:

Pe 2 le place iar cu restul e doar prieten
cred eu sau pe alea 2 ori le simpatizeaza ori sunt mai speciale pentru el

| DannyCaponne a răspuns:

Hmm, am colegi dinastia, unul de exemplu se comporta cu o fata extrem de bine, adica e prea finuts cu ea, iar de celelalte cam isi bate joc.
Asa si in cazul tau, pentru el acele 2 exceptii ii sunt speciale, ori le place, ori se simte bine cu ele in preajma lui, prieteni buni! happy
Sper ca sfatul meu sa te ajute! Multa Bafta!

| YuukiNightmare a răspuns:

Eu cred că pe cele două cu care se comporta altfel ori sunt prietene foarte bune ori este posibil să simtă ceva pentru ele.

| iepurecublanalunga a răspuns:

E curvar

| razvix33 a răspuns:

Inseamna ca le place!