| iTunes a întrebat:

PENTRU FETE. Fetelor, va place genul de baiat frumos la corp, cu muschi, care arata bine, care se comporta frumos, dar care e cam inchis in sine cum s-ar spune si nu e prea vorbaret, e cam timid uneori, care se rusineaza si se inroseste la fata cand o fata il imbratiseaza, Deci e pe placul vostru acest gen de baieti? Funda:*

3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Unele fete chiar prefera un baiat mai timid, pentru ca e mai misterios si mai politicos, deci nu e un dezavantaj.

| Sellena_4766 a răspuns:

Băieți timizi sunt misterioși. Orice băiat este plăcut,într-un fel. Timiditatea e doar un eșec al copilăriei! Cu timpul,se rezolvă.Îmi plac băieții timizi,tăcuți,dar,evident, avem nevoie și de comunicare, cum altfel am putea trăi?happy

| iTunes explică:

Dar cu muschi va plac? bine nu exagerat, dar care are un corp bine construit la sala de forta.