| minako a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat isi roteste parul pe degete si se uita pe furis la mine?
Eu il plac, dar nu stiu daca ma place.
Ce sa fac?
Help
Dau funtita!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Procedeaza si tu exact la fel. In mod sigur va intelege...mesajul tau. big grin

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa nu faci nimic!
Asteapta ca baiatul sa vina sa-ti vorbeasca, si daca o va face, inseamna ca te place si el.

| HazelEyes77 a răspuns:

Sigur te place. Da i de inteles ca nici tu nu i esti indiferenta, zambeste i subtil cand va intalniti, fa in asa fel incat sa va intalniti cat mai des. Poate prinde curaj si te invita undeva.

Răspuns utilizator avertizat
| munteanuionvictor a răspuns:

Cred ca te place.

| MajinVegeta a răspuns:

Eu de exemplu, exact asa faceam cand eram mic cu fata de care eram indragostit, ma uitam numa pe furis la ea, sa nu ma vada ca ma uit. big grin happywinking