| PervBrunette a întrebat:

Hello, cum pot sa aflu daca ma place sau nu?! Se uita la mine pe furis, cand vorbim se uita in ochii mei, cand zice ceva in grup se uita sa vada daca ma simt, sta cat mai mult pe langa mine cand ne intalnim si chestii de genu DAR are prietena si vreau sa stiu daca ii place sau nu de mine. Help!

Răspuns Câştigător
| Anna_Ana_1980 a răspuns:

Pai din cate ai zis pare ca te place.Am fost in aceeasi situatie dar statea si cu cealalta "prietena" ca sa nu para ca ma place. Asa sunt baietii....nu vor sa afli, se intimideaza

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intreaba-l direct si ...gata!

| SkyPilot a răspuns:

Da, te place, toate semnele indica asta. Dar nu iti pot spune ce se va intampla cu prietena lui. Incearca sa il incurajezi sa te "atace" insa nu intra intr-o relatie cu el pana nu se lamureste problema prietenei.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Îl întrebi sau încerci sa aflii de la prieteni mai buni de ai lui

| Țoglă a răspuns:

Întreabă-l