| pisikscumpik a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat te saruta cu ochii inchisi?

Dau >funda::X!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e normal sa te sarute cu ochii inchisi e mai pasional.

| Dash a răspuns:

E ceva normal!

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Inseamna ca baiatul ala tine la tine.day dreaming

| NoSmile a răspuns:

Nu cred ca inseamna ceva anume, doar ca daca saruti cu ochii inchisi e mult mai pasional.si cam atat. nu sunt de acord ca daca sarutii cu ochii inchisi iubesti, ca unele lucruri se fac inconstient. bafta.

| Alleee18 a răspuns:

Ce sa insemne? De obicei asa se face, ca e mai romantic, mai frumos [; x ]. E ceva cat se poate de normal. Bft :*

| SecretLover10 a răspuns:

Pai nu-i nimic de rau,ba chiar dinpotriva,inseamna ca simte ceva uternic pentru tine si ca atunci cand te saruta intra in paradis, e o stare euforica, ca un drog...Te iubeste ff mult.E topit dupa tine.

| angelina_2665 a răspuns:

Daca un baiat te saruta cu ochii inchisi inseamna ca simte placere sarutindute pe tine, ca ii esti simpatica si ca se ofera doar sarutului cu tine! inseamna ca nu ii esti indiferenta

| angelina_2665 a răspuns:

Daca te saruta cu ochii inchisi inseamna ca primeste placere sarutindute pe tine, ca te simpatizeaza, ca se ofera doar sarutului cu tine! inseamna ca nu ii esti indiferenta!

| adinutza_9584 a răspuns:

Se zice ca persoanele care saruta cu ochii inchisi traiesc mai bine momentul. Sunt mai sentimentali... Cand ti ochii inchisi gandul poate sa se duca si mai departe de un sarut.frumos nu?

| perceive a răspuns:

Deci tu ai deschis ochii sa vezi daca el te saruta cu ochii inchisi?