| Antoniaaa25 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi sa fiti indiferent cu persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| zxcv a răspuns:

Pai,daca ai mai vorbit inainte cu ea, cred ca ati avut conversatii destul de bune! A fii indiferent cu ea inseamna ca atunci cand ea deschide un subiect despre voi, tu sa-l schimbi intr`unul banal, ca si cum nu ti-ar pasa, sa nu ii acorzi foarta multa atentie cum o faceai odata! Sa ii vorbesti urata, si sa o ignori cand ea are mai multa nevoie de tine! Cel putin asa cred eu! Sper ca ti-am fost de ajutor big grin!

2 răspunsuri:
| Rawwrr a răspuns:

Sa-mi rup inima in doua broken heart.E ca si cum thinking m-as maltrata pe mine happy. indiferenta inseamna sa nu dai importanta, sa nu iti pese de o anumita persoana.happy

| Ciocolataaaa a răspuns:

Orgoliu
daca sunt indiferenta cu cineva este pentru ca mi-a facut ceva ce m-a deranjat foarte tare happy si se mai cheama si fite, sad but true, se comporta asa doar persoanele care considera ca intr-o relatie totul li se cuvine lor si numai lor, asa ca fa cumva si arata-i ca nu e asa...