| ionlevin1992 a întrebat:

Ce inseamna prin a spune "contact sexual"?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Actul denumit "contact sexual" reprezinta de fapt contactul dintre vagin si penis in momentul in care se produce penetrarea, adica sexul propriu zis.

| mihai69 a răspuns:

Prin a spune contact sexual nu înseamnă absolut nimic, pentru că e o exprimare... mă abțin s-o numesc așa cum se cuvine, că aș putea fi sancționat.
Dar dacă ești curios ce ÎNSEAMNĂ (sau cum s-ar descrie) un contact sexual, e suficient să scrii aceste două cuvinte în caseta de căutare de pe www.GOOGLE.ro

| Coquina2 a răspuns:

Inseamna prin a spune a ti-o pune.

| Alvyn a răspuns:

E rușine să vorbești așa.