| anelice_2988 a întrebat:

Ce inseamna sa faci heavy petting?

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

La petting-ul normal, locurile intime, adica organele genitale, sunt lasate deoparte. La heavy petting (heavy-greu) pe de alta parte nu exista multe limite: baiatul poate atinge cu mainile sau chiar si cu buzele sau limba intrarea in vagin si mai ales clitorisul fetei. Invers, fata are voie sa se ocupe de testiculele si penisul baiatului. Cum penisul se intareste la heavy petting, asa si clitorisul are o reactie. In plus, vaginul se umezeste si semnaleaza disponibiliatea sa intampine penisul. Dar atentie, exact acesta este un lucru tabu si interzis! La petting orice este permis cu exceptia unui singur lucru: penetrarea vaginului cu penisul. Exact aici se afla limita catre sexul adevarat! Nu minimaliza efectul heavy-pettingu-lui, poate sa produca, ca si sexul in sine, placeri enorme.

| FlorinDiablo a răspuns:

Inseamna sa te atingi pe colo si pe dincolo fara sa o bagi la gaura

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| mika a răspuns:

Alintat, giugiulit, pipait, pupacit, excitare, da fara contact sexual