| CeciL a întrebat:

Ce inseamna sa faci,, petting"?

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Acte de natura sexuala fara penetrare, atingeri, sarutari...

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Tot ce face placere senzuala&sexuala, pana la - adica fara penetrarea clasica! Mare atentie la igiena mainilor, caci ele ajung la inrarea in vagin, unde, daca nu sunt curate, pot infecta foarte usor! Spalatul pe maini te mai fereste si de hepatite si altele!, e priml lucru ce trebuie facut Obligatoriu, dupa intrarea in casa!

daniela
| daniela a răspuns:

Gasesti detalii pe http://www.sexaz.ro/......etting.htm

| CrucifiedCountess a răspuns:

O mana la vizuina..alta la scorbura...inca una pe facaletz si cealalta...pe capsuni laughing

| BUBULINA a răspuns:

Mai pe romaneste
antingeri, saruturi, dezbracati fara a se produce un constact sexual

| emy a răspuns:

Intra pe adresa: http://www.popcorn.ro/index.php?c=27&a=4314.
Semnul "&" este de fapt acel semn(ca un 8) care se pune intre cuvintele "Tavi Flori", insemnand "si". Numai ca mie pe tastatura imi apare cum trebuie, iar cand il tastez, apare asa cum vezi si tu. Dar nu asta e semnul corect.

| vlad9gabriel a răspuns:

Adica ...sa faci dragoste intre femei ar cam veniwinking

| ejaxz a răspuns:

Multe.

| ejaxz a răspuns:

Multe.