| ubytha a întrebat:

Ce inseamna sa faci sex ...imbracat?
explicati-mi pe larg pls

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ala se cheama PETTING prostia inventata de adolescenti (mai bine zis copiii fara minte) ¬¬

| mgtow a răspuns:

A scuze dar nu ti-am zis cum se procedeaza; se pune fata sau baiatul peste ea/el si se freaca ca si cum ar face sex fara hainelaughing e haios dar asa e

| Floreenofficial a răspuns:

N-ai cum.decat daca va dati putin pantalonii jos si ramaneti cu bluzele pe voi.
ce intrebare mai e si asta?straight face rolling on the floor
poti mima doar sexul cand esti imbracat...

| elasexygagica a răspuns:

Iceman mi-a placut raspunsul taulaughing)) esti amuzant laughing

| a răspuns:

Petting nu inseamna doar asta, inseamna mangaieri, sarutari, dar nu SEX.

Si nu mi se pare deloc o tampenie, ii ajuta pe adolescenti sa se pregateasca pentru contactul propriu-zis.
Cu ajutorul pettingu-lui ei isi descopera zonele erogene, se cunosc mai bine si asta ii ajuta foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caca inseamna sex \m/