| suiti11a a întrebat:

Ce inseamna sex vreau sa stiu dar pe scurt tot am auzit acest cuvant si cu radeti de mine. a da si fara lol

Răspuns Câştigător
| Mikysor17 a răspuns:

Sexul este ceva care practica adultii atunci cand vor sa faca un copil sau din placerewinking Nar trebui sa te preocupe lucrulie astea de la varsta asta.o sa intelegi cand vei fii mai mare nu te grabii copilareste cat mai potiwinking

| suiti11a explică (pentru Mikysor17):

Da ai dreptate si doar vroaim sa stiu

10 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Cum naiba sa nu ne-apuce rasul cand tu vrei sa credem ca cineva care umbla pe net nu-i in stare sa scrie cuvinte in google si sa citeasca explicatii, sa vada poze si-asa mai departe. Hai sa terminam cu goangele si sa lasam spatiul unora cu intrebari serioase.

| RAY a răspuns:

Sexul este reproducerea unei specii, adica un mascul care are un adn si o femela care si ea are adn, contribuie ambii la un nou nascut fiecare cu jumatate, masculul prin sperma fecundeaza femela prin penetrarea vaginului si femela prin ovul, ovulul este fecundat de spermatioz si asa se naste un nou membru al speciei, noi oamenii posedam si iubirea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul este ceea ce fac 2 adulti, de comun acord, atunci cand se iubesc extraordinar de mult. Acesta este modul prin care ei isi arata unul celuilalt ca se iubesc. Este ceva privat, intim si frumos intre doi adulti!

| JohnCena02 a răspuns:

Chestia de la baieti intra in chestia de la fete

| elvisel a răspuns:

Imi poti spune te rog frumos cat ai ani ai prima data?

| elvisel a răspuns:

Actul sexual, cunoscut de asemenea ca și copulație, se referă de obicei la momentul când organul reproducător masculin intră în organul reproducător feminin. si nu compara niciodata sexul cu dragostea, sunt total diferite

| DaianaSweeT a răspuns:

Sa iti bagi ce ai intre picioare intre gaurica dintre picioarele fetei

| AdelinaG a răspuns:

E atunci cand o pereche formata din baiat si fata apate o scîntee cand ambii vor sa aiba placere sau un copil este atunci cand barbatul îsi scoate bogatia si fata scoate pilotii de pe ea barbatul îsi introduce comoara in vagin si cu miscari rapide sau lente împinge penisul(bogatia)înainte si înapoi fata asa zis primeste placere daca nu vor copii ei se protejeaza cu prezervativul daca vor copii atunci nu au nevoie de prezervativ atunci copilil apare in burtica dupa ce barbatul a dat drumul la sperma prin vaginul femeiei si spermatozoidul fecundeaza ovulul si apare copilul in burta apoi se formeaza 9 luni în burta si ese prin vagin afara