| DomnulPoliticos a întrebat:

Ce înseamnă sugar daddy și sugar mommy? Din ce știu e când cineva e în relație cu altcineva pentru bani?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Sugar mommy este o doamna de peste 30+ care sta cu un tinerel. Doamna respectiva practic plateste pentru serviciile sexuale ale baiatului /chad. Si foarte bine ce face doamna respectiva, pentru ca este femeie puternica si independenta.
Sugar daddy face fix ce face si sugar mami, doar ca nu este corect. El este un misogin si profitor, care profita de inocența unei tinere de 20 de ani. Este un nenoricit bogat, care in loc sa sa se uite la o femeie puternica si independenta, eventual si cu 1-2 copii, predera pe una de 20 de ani, fara nici o obligatie. Este un misogin, badaran, si pradator sexual. Deci, da, este ok sa fi sugar mami, este de ne iertat sa di sugar daddy.

3 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut!
Ce raspuns aiurea din partea lui Vonpulivan.
Sugar daddy/mommy=persoana care il intretine pe cealalt.Ii da bani.Nu neaparat pentru favoruri sexuale, ci plateste pentru tot.
Am fost sugar mommy pentru un tip mai mare ca mine cu 4 ani pentru ca ii era lene sa munceasca.

| DomnulPoliticos explică (pentru dragodana):

Cum ați reușit să scăpați de el stimata doamna?

| dragodana a răspuns (pentru DomnulPoliticos):

Salut!
Dupa 13 ani de relatie mi-a venit mintea la cap.Devenise ipohondru, avea o boala noua in fiecare zi.
Ne-am certat si nu l-am mai cautat.El m-a cautat, dar eu nu l-am mai vrut inapoi.